Kontaktujte nás: +420 281 040 511

Dahua je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.

Kamerové systémy

Dahua Technology

Dahua Technology is a world-leading video-centric smart IoT solution and service provider. Based on technological innovations, Dahua Technology offers end-to-end security solutions, systems, and services to create values for city operations, corporate management, and consumers.

With more than 16,000 employees and over 50% engaged in R&D, Dahua solutions, products, and services are applied in over 180 countries and regions.

The company continues to explore emerging opportunities based on video IoT technologies and has already established business in machine vision, video conferencing systems, professional drones, electronic license plates, RFID, and robotics etc.

Sleduj video

Představení Dahua Technology company

DAHUA TECHNOLOGY

Specialista na kamerové systémy

Dahua se řídí filozofií „Inovace pro všechny“ a nabízí široké portfolio produktů souvisejících se zabezpečením, od IPC, NVR, HDCVI kamer, HCVR, PTZ kamer, termálních kamer, řízení přístupu, videotelefonu, alarmů atd.

Produkty Dahua jsou založeny na otevřené platformě, která nabízí snadnou integraci s partnery třetích stran prostřednictvím standardní sady SDK.

Více než 1700 vlastních patentů
Spolupracujeme s 6000 vývojáři
Dahua products

Nejnovější produkty

Produktové novinky v nabídce

Vlastní vývoj

HDCVI Technologie Dahua.

High Definition Composite Video Interface (HDCVI) je vlastní patentovaná technologie Dahua. HDCVI je standard přenosu HD videa na velké vzdálenosti pomocí koaxiálních kabelů. Technologie je široce využitelná a nabízí velmi nízké náklady na realizaci spojení.

HDCVI technologie podporuje 4K ultra high definition rozlišení. Jak oprvní technologie na trhu přinesla 4K-over-coax.

Mezi další pokročilé produkty patří např. 4K box kamera (DH-HAC-HF3805G) podporující Starlight technologii pro jasný, plnobarevný obraz i při velmi nízké intentzitě okolního světla.

Dahua jako tvůrce nových technologií

3 dorbé důvody

Proč zvolit produkty Dahua?

Team profesionálů

Dahua Technology ke dnešnímu dni zaměstnává více než 16 000 profesionálů, z toho jen vývojový tým čítá přes 6 000 vývojářů. Dodáváme řešení do více než 200 zemí světa.

Technická podpora

Díky vlastnímu vývoji dokáže náš tým podpory řešit veškeré situace rychle a profesionálně. K dispozici jsou potřebné aktualizace firmware i databáze čato kladených otázek.

Tvůrce technologií

Velký důraz na vlastní vývoj vycházející z požadavků zákazníků a zkušeností z implementací kompletních systémů podtrhuje registrace více než 2 100 patentů.

Shape Shape

Chcete se stát montážním partnerem, či prodejcem?

Rádi si s vámi dohodneme oboustranně výhodné podmínky

Kontaktujte nás